• 61085, г. Харьків вул. Ак. Проскури, 11
  • +38 (050) 300-82-88
  • +38 (057) 719-03-99
  • inburo@ukr.net

ТОВ «Інженерне бюро Авіаційного інституту»

ТОВ «Інженерне бюро Авіаційного інституту» – це науково-виробнича компанія, яка, в основному, спеціалізується на виробництві обладнання для виміру ваги. Підприємство було створено на базі науково-дослідної лабораторії кафедри метрології Національного аерокосмічного університету ім. Н.Є. Жуковського (ХАІ) в 1999 році.

Колектив підприємства, що має великий інтелектуальний потенціал, складається з висококваліфікованних інженерів, в тому числі – двох кандидатів технічних наук.

Вся продукція, що випускається ТОВ «Інженерне бюро Авіаційного інституту», розроблена на нашому підприємстві.

Накопичений співробітниками досвід в області тензометрії та вимірювань сили дозволяє створювати сучасне ваговимірювальне та випробувальне обладнання, зокрема авіаційні ваги, а також розробляти нестандартне обладнання, наприклад платформні ваги, за технічними завданнями замовників. Ми постійно вдосконалюємо і розвиваємо нашу продукцію, активно відстежуючи головні світові тенденції в електроніці і технологіях. Наше обладнання є найкращим вибором для тих, кому потрібна високонадійне обладнання з тривалим життєвим циклом, високою продуктивністю і відповідністю властивостей максимально розумним і конкурентоспроможними цінами.

ТОВ «Інженерне бюро Авіаційного інституту» розташоване в місті Харків, одному з найбільших і промислово розвинених міст Східної України.

Про компанію